Konyaspor - Trabzonspor Canli Maç İzle 12 Mayis 2019


Konyaspor - Trabzonspor Canli Maç İzle 12 Mayis 2019Avrupa kuplarına katılma hedefi bulunan iki takımın kazanmaktan başka çaresi yok. Mükemmel ayrıcalıklar ile en güzel sonucu alma şansını kaçırmayın. İki takımında son haftalarda gelişen futbolu büyük heyecanı beraberinde getirecek. Konyaspor - Trabzonspor Canlı Maç İzle 12 Mayıs gününde yaşanacakları büyük bir kalite ile takip etmeye başlayabilirsiniz. Yaşanacaklarınızın son derece memnun edici bir süreci getirdiğini belirtelim. Trabzonspor hedeflerine ulaşmak için daha yakın olurken, bu fırsatı tepmek istemiyor. Ancak zorlu bir dış saha maçına çıkacaklarının farkındalar. Bu nedenle oyun anlayışı da bu çerçevede değişmiş olacak.

“FUTBOLDA BEKLENTİLERİNİZ KARŞILANACAK”

Her anı keyif dolu ve avantajlı bir hale getiren olanakları karşınızda bulabileceksiniz. Ne zaman isterseniz beğeninizi kazanacak hizmete ulaşabileceksiniz. Konyaspor - Trabzonspor Canlı Maç İzle 12 Mayıs gününde yaşanacaklar naklen ekrana geliyor. Süper Lig’de son hafta heyecanlarını kaçırmamış olacaksınız. Bu denli önemli deneyim sizin için bir araya getiriliyor.

Maç Tarihi: 12.05.2019

Maç Saati: 19.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir