BB Erzurumspor - Bursaspor Canli Maç İzle 04 Mayis 2019


BB Erzurumspor - Bursaspor Canli Maç İzle 04 Mayis 2019Süper Lig’in son haftaları çok büyük bir heyecanı beraberinde getiriyor. İki takımında küme düşme hattında bulunuyor olması büyük heyecanı beraberinde getiriyor. Son 4 hafta kala kazanmak tarihi bir önem taşıyor. Sene sonunda iki takımdan biri küme düşecekse buradan alınacak bir mağlubiyetin bunun sonucu olabileceğini söyleyebiliriz. Olası beraberlik ise iki takımında işine yaramayacak bir sonuca dönüşecek. BB Erzurumspor - Bursaspor Canlı Maç İzle 04 Mayıs karşılaşması nefesleri kesecek. İki takımında kazanmakta başka çıkar yolu yok. Ev sahibi ekibin seyirci avantajı kazanmayı bir adım daha kolaylaştırıyor. Ancak konuk takımda can havliyle oynayacak.

“DÜŞME POTASI BÜYÜK HEYECAN YAŞATIYOR”

Kaçırılmayacak bir deneyim için yerinizi alın. Son ana kadar en iyi sonuçların alınması için çaba sürecek. BB Erzurumspor - Bursaspor Canlı Maç İzle 04 Mayıs günü yerinizi alabilirsiniz. Naklen futbol heyecanını karşınızda bulacaksınız. Son ana kadar çekişmeli bir rekabet yaşanacak.

Maç Tarihi: 04.05.2019

Maç Saati: 16.00No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir