Yeni Malatyaspor - Kasimpaşa Canli Maç İzle 29 Nisan 2019


Yeni Malatyaspor - Kasimpaşa Canli Maç İzle 29 Nisan 2019Orta sıralarda yer alan iki takımın birbirine karşı mücadelesi büyük heyecanı beraberinde getirecek. Üst düzey çekişmenin ardından hangi takımın kazanacağı ise merakını koruyor. Yeni Malatyaspor - Kasımpaşa Canlı Maç İzle 29 Nisan günü oynanacak olan mücadeleyi kaçırmak istemeyeceksiniz. Süper Lig her maçı ile büyük heyecanı beraberinde getirirken bu anlarda yaşanacak olanları naklen takip edebileceksiniz. İki takımda son ana kadar kazanmak için en iyi oyunları ile sahada olacaklar. Kıran kırana geçecek anlarda büyük çekişmeyi kaçırmak istemeyeceksiniz. Beklentilerinizi karşılayacak heyecanı kaçırmayın.

“SON ANA KADAR TEMPOLU BİR MÜCADELE OLACAK”

Çekişmenin tavan yapacağı anlarda beklentilerinizi karşılayacak olan bir heyecanı karşınızda bulacaksınız. Yeni Malatyaspor - Kasımpaşa Canlı Maç İzle 29 Nisan günü oynanacak olan maçta heyecan verici bir süreç sizleri bekliyor. Seyirci avantajının ev sahibi takımda olmasına rağmen Kasımpaşa çıkış arıyor. Maç boyunca heyecan en yukarıdan izleyiciler ile buluşacak.

Maç Tarihi: 29.04.2019

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir