Porto - Liverpool Canli Maç İzle 17 Nisan 2019


Porto - Liverpool Canli Maç İzle 17 Nisan 2019Şampiyonlar Ligi çeyrek final heyecanı yine isminden söz ettirecek. Beğeni ile takip edeceğiniz bu özel anlar ilginizi çekecek. Tamamı kesintisiz biçimde ekranlarınıza gelecek olan ve büyük avantajları sizinle buluşturacak olan olanakları bir arada tutacak kaliteye uzak kalmayın. İlk maç Liverpool takımının ev sahipliğinde oynanmış ve ev sahibi ekibin 2-0 gibi net bir üstünlüğü ile tamamlanmıştır. Porto takımının evinde oynanacak olan mücadele ise rakibinin attıklarına cevap verme üzerine kurulu bir çalışma olacak. Porto – Liverpool Canlı Maç İzle 17 Nisan karşılaşmasındaki çekişme izleyenlerin beğenisini kazanacak türdendir.

“LİVERPOOL TURU GEÇMEYE DAHA YAKIN”

İlk maçta alınan önemli galibiyetin ardından Porto turu atlayabilmek için en az 3 gol atmak zorunda. Maçın yeniden ev sahibi lehine 2-0 gibi bir skor tamamlanmasında ise karşılaşma uzatmalara gidecek. Porto – Liverpool Canlı Maç İzle 17 Nisan gününde önemli bir heyecan yaşanacak. Sizde bu heyecanı kesintisiz olarak takip edebileceksiniz.

Maç Tarihi: 17.04.2019

Maç Saati: 22.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir