Medipol Başakşehir - Konyaspor Canli Maç İzle 07 Nisan 2019


Medipol Başakşehir - Konyaspor Canli Maç İzle 07 Nisan 2019Şampiyonluk yarışı çok özel anlara sahne olmaya devam ediyor. Dün Galatasaray’ın kazanması ile beraber lider ile aralarındaki puan farkını 3’e indirdiler. Bu akşam ise Lider Medipol Başakşehir aradaki puan farkını yeniden 6 yapabilmek için evinde kazanmak istiyor. Rakip her ne kadar zorlu olsa da tüm planlar bunun için yapıldı. Gelecek haftalarda daha kolay bir süreçten geçebilmek adına planlar kazanma üzerine yapılıyor. Konuk takım cephesinde ise Aykut Kocaman’ın takımının başına geçmesi ile beraber ortaya daha iyi bir takım çıktı. Bu karşılaşmada rakiplerine zorlu anlar yaşatacaklar. Medipol Başakşehir - Konyaspor Canlı Maç İzle 07 Nisan günü nefesler tutulacak.

“SONUCU KESTİRİLEMEYEN MAÇLARDAN BİRİ”

Kimin kazanacağı tahin edilemeyen bu maçta tek bilinenin çok büyük bir heyecanın yaşanacağı oluyor. Medipol Başakşehir - Konyaspor Canlı Maç İzle 07 Nisan günü fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Son derece çekişmeli bir süreç ekranlara gelmeye başlıyor.

Maç Tarihi: 07.04.2019

Maç Saati: 19.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir