Medipol Başakşehir - Çaykur Rizespor Canli Maç İzle 21 Nisan 2019


Medipol Başakşehir - Çaykur RizesporMaç eksiği ile en yakın takipçisi ile arasındaki puan farkının iki ye kadar inmesinin ardından kazanmaya daha çok ihtiyaç duyan Medipol Başakşehir, evinde maça çıkmaya hazırlanıyor. Rakip ise son haftaların çıkış yakalayan takımı Çaykur Rizespor oluyor. Büyük heyecanın yaşanacağı anlarda alınacak olan sonuca yakından ortak olabilirsiniz. Oldukça büyük bir heyecan yaşanacak. Sizlerde kesintisiz biçimde süreci takip etmek için doğru yerdesiniz. Medipol Başakşehir - Çaykur Rizespor Canlı Maç İzle 21 Nisan mücadelesinde yaşanacak olanlar beğeni toplayacak. Sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyebilmek için ev sahibi atkım mutlaka kazanmak zorunda.

“KIYASIYA REKABET MAÇ BOYU SÜRECEK”

Takımların kazanma arzusu büyük önem taşıyor. Maç boyunca olukça önemli bir çekişme yaşanacak. Futbol sever adına çok önemli anların bir araya geleceğini belirtelim. Medipol Başakşehir - Çaykur Rizespor Canlı Maç İzle 21 Nisan karşılaşmasında yaşanacak olan çekişme kaçmaz. Sizde yakından takip edebilirsiniz.

Maç Tarihi: 21.04.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir