Leganes - Real Madrid Canli Maç İzle 15 Nisan 2019


Leganes - Real Madrid Canli Maç İzle 15 Nisan 2019İspanya La Liga futbolun önemli merkezlerinden olmaya devam ediyor. Dünya yıldızlarının forma giydiği ligde şampiyonluğa oynayan takımın performansını yakından takip edebileceksiniz. Son ana kadar büyük çekişmeye sahne olacak anları çok seveceksiniz. Seyretmekten mutluluk duyacağınız anlara uzak kalmamalısınız. Kaçırılmayacak bir performans ve heyecanlı süreç için sizlerde ekran başındaki yerinizi alabilirsiniz. Burada bulacaklarınız ile oldukça özel deneyimlere sahip olacaksınız. Tamda aradığınız hizmet standartlarını karşınızda bulmaya başlayacaksınız. Yüzünüzü güldürecek olan hizmet standartları her anlamda ilgi çekici bir hal alıyor.

“REAL MADRİD SAHAYA FAVORİ OLARAK ÇIKACAK”

Yıldız oyuncuların kazanma noktasında büyük avantaj sağlayacağından söz edebiliriz. Yükselen heyecana hızla ortak olabilirsiniz. Leganes - Real Madrid Canlı Maç İzle 15 Nisan mücadelesinde ili çekici bir süreç sizleri bekliyor. Şimdi ayrıcalıklı bir fırsatı tümüyle karşınızda bulabileceksiniz. Son ana kadar süren heyecanı karşınızda bulabileceksiniz. Tümüyle özel hizmet standartları bir arada yerini alıyor.

Maç Tarihi: 15.04.2019

Maç Saati: 22.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir