Konyaspor - Sivasspor Canli Maç İzle 13 Nisan 2019


Konyaspor - Sivasspor Canli Maç İzle 13 Nisan 2019Uzun süredir kazanamayan Konyaspor, evinde Sivasspor takımını ağırlıyor. Puan durumunun şekillenmesi açısından oldukça önemli bir mücadele olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Kazanma arzusu iki takım içinde çok büyük önem taşıyor. Buradan galibiyetle ayrılabilmek için ortaya koyulacak olan performansında önemi çok büyük oluyor. Alınacak olan en iyi sonuç için son ana kadar mücadeleyi elden bırakmamak gerekiyor. Konyaspor - Sivasspor Canlı Maç İzle 13 Nisan karşılaşmasını sizde naklen izleyebilirsiniz. Bu ekranlarda sizleri avantajlı kılacak olan birçok hizmet bulunuyor. Tümüne kesintisiz biçimde sahip olabilirsiniz.

“AYKUT KOCAMAN’IN KAZANMA PLANI HAZIR”

Yeniden Konyaspor takımının başına geçen Aykut Kocaman, başlangıçta takımın performansının yukarı yöne taşımayı başarmış olsa da son haftalarda alınan sonuçlar taraftarı mutsuz etti. Yeniden çıkış yakalamak için bu karşılaşmanın önemi çok büyük olacak. Konyaspor - Sivasspor Canlı Maç İzle 13 Nisan günü ekrana gelecek. Sizleri bekleyen heyecan dolu süreci kaçırmak istemeyeceksiniz.

Maç Tarihi: 13.04.2019

Maç Saati: 16.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir