Akhisarspor - Ümraniyespor Canli Maç İzle 24 Nisan 2019


Akhisarspor - Ümraniyespor Canli Maç İzle 24 Nisan 2019Türkiye Kupası yarı final mücadelesinde nefesler tutulacak. Kupaya uzanmak için son virajlardan dönen takımların kazanmak için elinden geleni yapması bekleniyor. Bu süreçte atılacak olan adımlar çok büyük önem taşıyor. Akhisarspor - Ümraniyespor Canlı Maç İzle 24 Nisan günü ile beraber heyecan tavan yapacak. Finale çıkacak olan takımın belirlenmesinde kritik eşiklerden biri olacak. Aynı zamanda iki ayaklı bir maç olması nedeniyle takımları ikinci maçı da düşünerek hareket etmesi bekleniyor. Bu nedenle çeşitli planlar ve taktikler yapılıyor. Süreci kesintisiz biçimde takip etme fırsatı sizleri bekliyor.

“EŞSİZ FUTBOL DENEYİMİNİ KESİNTİSİZ ŞEKİLDE YAŞAYIN”

Son derece büyük çekişmenin yaşandığı anlarda heyecan verici deneyim ilginizi çekecek. Akhisarspor - Ümraniyespor Canlı Maç İzle 24 Nisan yaşanacaklar merak ediliyor. Bu ekranlarda kaliteli bir heyecanı sizlerde yaşamaya başlayacaksınız. Kaçırılmayacak bir deneyim sizleri bekliyor. Büyük heyecana sizde uzak kalmak istemeyeceksiniz. Süreç son ana kadar çekişmeli geçecek.

Maç Tarihi: 24.04.2019

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir