Ajax - Juventus Canli Maç İzle 10 Nisan 2019


Ajax - Juventus Canli Maç İzle 10 Nisan 2019Şampiyonlar liginde kupaya uzanmak isteyen takımların çeyrek finalde ortaya koydukları oyun yüz güldürüyor. Büyük heyecanın yaşandığı ve herkesin oldukça ilgisini çeken anlarda futbol adına her şey var. Nefeslerin tutulduğu anlarda oldukça özel durumlar yaşanıyor. Yüzünüzü güldürecek olan fırsatlara kesintisiz biçimde ulaşmak için sizlerde doğru yerdesiniz. Ajax - Juventus Canlı Maç İzle 10 Nisan karşılaşması ile beraber heyecan yine tavan yapacak. Sizde bu anları naklen seyredebilirsiniz. Dünyanın en iyi oyuncuları arasında gösterilen Ronaldo forma şansı bulacak. Onu izlemek için bile milyonlar ekran başında yerinizi alacak.

“JUVENTUS GÜNÜN FAVORİ TAKIMI OLUYOR”

Maç boyu çok önemli çekişmelerin yaşanacağı anlara uzak kalmak istemeyeceksiniz. İki takımında kazanmayı çok istiyor olması ve bu doğrultuda büyük çaba sarf ediyor olması, futbol severlerin beğenisini topluyor. Ajax - Juventus Canlı Maç İzle 10 Nisan günü milyonlar bu ana ortak olacak. Seyretmekten keyif alacağınız bir mücadele olduğunu göreceksiniz.

Maç Tarihi: 10.04.2019

Maç Saati: 22.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir