Trabzonspor - Akhisarspor Canli Maç İzle 09 Mart 2019


Trabzonspor - Akhisarspor Canli Maç İzle 09 Mart 2019Üst sıralarda yerini almak isteyen Trabzonspor, evinde seyircisi önünde kazanmak istiyor. Bu yıl performansını son haftalardaki düşüşe rağmen yükseltmeye başaran takımın performansı merak ediliyor. Alınacak olan galibiyetler ile beraber üst sıraların da anahtarı açılmış olacak. Trabzonspor - Akhisarspor Canlı Maç İzle 09 Mart mücadelesinde yaşanacak olan heyecan dolu anlarda beklentilerinizin karşılandığın göreceksiniz. Mücadele boyunca yaşanacak olan heyecanın oldukça yüksek olacağından bahsetmek mümkün. Futbol severlerin merakını girecek olan mücadeleyi yakından takip etme fırsatı sizin için geliyor.

“BOL GOLLÜ BİR MÜCADELE OLMASI BEKLENİYOR”

Takımların ortaya koyacağı performans itibari ile önemli bir karşılaşma olması bekleniyor. Trabzonspor - Akhisarspor Canlı Maç İzle 09 Mart günü yaşanacak olan anlarda beklentilerinizi karşılayacak çekişmeyi sahada göreceksiniz. İki takımın performansını kaçırmayın. Karşılıklı olarak gollerin gelmesi ile beraber yaşanacak olan heyecanda yükselmiş olacak. Sizlerde böylesi güzel deneyimi yakından takip etme şansına sahip olduğunu unutmayın.

Maç Tarihi: 09.03.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir