Porto - Roma Canli Maç İzle 06 Mart 2019


Porto - Roma Canli Maç İzle 06 Mart 2019Dün alınan sürpriz sonuçların ardından bu karşılaşmaların nasıl noktalanacağı da merak konusu olmuş durumda. Takımları birbirine karşı üstünlüklerini kabul ettirme çabalarının nasıl noktalanacağı merak ediliyor. Bu anlarda yararlanacaklarınızın son derece değerli olduğunu unutmamalısınız. Porto – Roma Canlı Maç İzle 06 Mart mücadelesinde kora kor heyecan yaşanırken, uzak kalmamış olacaksınız. İki takım içinde belirleyici bir mücadele olacak. Çünkü çeyrek finale çıkmanın yolu buradan geçiyor. Atılacak olan her golün tarihi bir önemi var. Uzun süredir bu seviyede olmak isteyen iki takımın mücadelesinden ne sonuç çıkacağı merak ediliyor.

“GÜÇLER ÇARPIŞMASI MEYDANA GELECEK”

Temsilcimiz Galatasaray’ın grubundan çıkarak yoluna devam etek isteyen Porto, seyircisi önünde kazanmaya devam etmek istiyor. Bu nedenle maça başladıkları andan itibaren oldukça önemli anlara sahne olacak yayınları kaçırmak istemeyeceksiniz. İki takım içinde çok kritik bir mücadele olması dikkat çekiyor. Porto – Roma Canlı Maç İzle 06 Mart anlarında heyecana ortak olabilirsiniz.

Maç Tarihi: 06.03.2019

Maç Saati: 23.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir