Moldova - Fransa Canli Maç İzle 22 Mart 2019


Moldova - Fransa Canli Maç İzle 22 Mart 2019Fransa Avrupa şampiyonası kupasını bir kez daha müzesine götürmek isterken, son derece çekişmeli anlar yaşanacak. Heyecanın tavan yapacağı anlarda kalitenin de son derece yüksek seviyeden süre geleceğini belirtelim. Sahadaki kesintisiz heyecanı avantajlı biçimde takip edebilecek olmanın tadını çıkarın. Moldova - Fransa Canlı Maç İzle 22 Mart günü milyonların radarın bu mücadele olacak. Sizlerde Full HD kalite ile izlemek istediğiniz zaman en iyi özellikleri karşınızda bulabileceksiniz. Sorunsuz biçimde yaşanan heyecanın tadını çıkarmak için ayrıcalıklı olabilirsiniz. En iyi sonuçları almak için yerinizi alın.

“FRANSA YILDIZ OYUNCULARI İLE KAZANMAK İSTİYOR”

Kadro kalitesi olarak çok önde olan Fransa’nın rahat bir galibiyet alması bekleniyor. Hatta bu müsabakadan farklı bir sonuçta çıkabilir. Ancak ev sahibi Moldova tüm zorluklara karşı iyi bir başlangıç yapabilmek için çaba sarf edecek. Moldova - Fransa Canlı Maç İzle 22 Mart karşılaşması kaçmaz. Heyecan son derece büyük olacak.

Maç Tarihi: 22.03.2019

Maç Saati: 22.45

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir