Kayserispor - Medipol Başakşehir Canli Maç İzle 17 Mart 2019


Kayserispor - Medipol Başakşehir Canli Maç İzle 17 Mart 2019Son haftalarda çıkış yakalayan Kayserispor evinde lider Başakşehir takımını yenmek istiyor. Küme düşme hattında puanların çok yükselmesinin ardından alınacak olan galibiyetlerin değeri daha da arttı. Bu anlarda yaşanacak olan heyecana uzak kalmamak için yerinizi alabilirsiniz. Kayserispor - Medipol Başakşehir Canlı Maç İzle 17 Mart mücadelesinde yaşanacak olan çekişmeye kesintisiz biçimde ortak olacaksınız. İki takım içinde altın değerinde öneme sahip olan mücadele öncesi hazırlıklar tamamlandı. Kazanmak için son ana kadar büyük bir çekişme yaşanacak. Sizleri bekleyen bu anlarda yaşanacakları kaçırmayın.

“KESİNTİSİZ HEYECAN İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ”

Maç boyu yaşanacak olan heyecanı kesintisiz olarak takip edebileceksiniz. Kayserispor - Medipol Başakşehir Canlı Maç İzle 17 Mart günü karşılaşacak olan takımları takip eden milyonlarca taraftar ve futbol sever olacak. Bu anlarda yaşanacak olan çekişmeye uzak kalmayın. Her anı keyif dolu bir süreç yaşanacak. En güzel ise bu kanallardan takip edebileceksiniz.

Maç Tarihi: 17.03.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir