Fransa - İzlanda Canli Maç İzle 25 Mart 2019


Fransa - İzlanda Canli Maç İzle 25 Mart 2019İçinde millilerimizin yer aldığı grupta en güçlüler arasında yer alan iki takımın mücadelesi ekranlara geliyor. Şampiyona elemelerindeki ilk maçlarda 3 galibiyet alan takımlar arasında biri millerimiz olurken, diğer iki takım ise bugün karşılaşacak olan Fransa ve İzlanda oldu. Şimdi birbirleri ile yapacakları mücadele önem kazanırken, millilerimizin bu haftayı kayıpsız geçirmesi de çok daha önemli hale geldi. Bu sayede liderlik koltuğu dahi elde edilebilecek. Fransa kedi evinde rakibine üstünlük sağlamaya daha yakın olarak görünse de İzlanda kolay pes etmeyecektir. Bu nedenle mücadeleden beraberlik çıkma ihtimali de yüksek olarak görülüyor. Fransa - İzlanda Canlı Maç İzle 25 Mart günü sizde naklen seyredebilirsiniz.

“ZORLU GEÇECEK MAÇTA HEYECAN YÜKSEK OLACAK”

Her iki takım için kolay geçmeyecek maç öncesi hazırlıklar tamamlandı. Takıların kazama planları hazır. Ancak hangi takım planın gerçek olacağı ise bu akşam belli olacak. Fransa - İzlanda Canlı Maç İzle 25 Mart günü coşkulu geçecek.

Maç Tarihi: 25.03.2019

Maç Saati: 22.45

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir