Fenerbahçe - Eskişehirspor Canli Maç İzle 28 Mart 2019


Fenerbahçe - Eskişehirspor Canli Maç İzle 28 Mart 2019Fenerbahçe süper lig için hazırlıklarını aralıksız biçimde sürdürüyor. Ligde en iyi sonuçların alınabilmesi için çaba aralıksız olarak sürdürülüyor. Lige takımını en iyi şekilde hazırlamak isteyen Ersun Yanal, hazırlık maçında takımının erk kazanmasını sağlayacak. Fenerbahçe – Eskişehirspor Canlı Maç İzle 28 Mart çekişmesinde karşı karşıya gelecek olan iki takımın performansı son derece etkileyici ve önemli olacak. Kazanmak isteyen iki takımın performansını yakından takip edebilirsiniz. Karşınızda bulacaklarınız ile beraber en iyi sonucu alabileceksiniz. Yaşanacak heyecanı taraftarlarda yakından takip ediyor. Bu ekranlarda ücretsiz biçimde izleyebileceğinizi unutmayın. Oyuncular kendisini kanıtlamak istiyor.

“HAZIRLIK MAÇINDA REKABET YÜKSEK OLACAK”

Her ne kadar bir puan değeri olmasa da oyuncuların en iyi oyunlarını ortaya koymak isteyeceklerini söyleyebiliriz. Çünkü süper lig maçlarında ilk 11 forması giyebilmek bu tip maçlardan geçiyor. Fenerbahçe – Eskişehirspor Canlı Maç İzle 28 Mart karşılaşmasında yaşanacakları kaçırmayın. Karşınızda en net halini bulabileceksiniz. Burada eşsiz fırsatlar sizin için geliyor.

Maç Tarihi: 28.03.2019

Maç Saati: 18.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir