Euro 2020 Eleme Grubu Maçlari Taraftarium24’te (FACE)


Euro 2020 Eleme Grubu Maçlari Taraftarium24’te Futbol severlerin hayalini kurduğu karşılaşmaları naklen izleme fırsatlarını kaçırmamalısınız. Büyük beğeninizi toplayacak olan anları yakından takip edebilirsiniz. Karşınızda bulacaklarınızın sizleri memnun edici özelliklerde geldiğini belirtelim. Bundan sonra adından söz ettirecek olan hizmet standartları ile tanışıyor olmanın keyfini çıkarmalısınız. Sizlerin beğenisini kazanacak olan birçok kaliteli fırsat bulunuyor. Taraftarium24 izle kanalında eşsiz bir deneyimi ücretsiz biçimde yaşayacaksınız. Buda sizi memnun etmek için yeterli olacak. Milli takımımızın sahada göstereceği performansı da sorunsuz izleme deneyimi sizi bekliyor. Son ana kadar kazanmak için oynayacak olan milliler, elinden gelenin en iyisini yapmak için ter dökecek.

Milli Düzeyde Heyecanı Yaşamaya Hazır Mısınız?

Eleme gruplarında ilk maçına bu akşam çıkacak olan millilerimizin sahaya koyacağı oyunu milyonlar merak diyor. Şenol Güneş 2. Döneminde çok daha iyi başarılar elde etmek istiyor. Bunun için ise takımını en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyor. İlk sınav ise bugün Arnavutluk karşısında verilecek. Futbol severler Taraftarium24 seyret adresinde mücadeleyi kesintisiz olarak takip edebileceksiniz. Yaşanacak olan ilgi çekici anlara yakinen ortak olma deneyi kaçmaz. Bir arada bulacaklarınızın sizi tam manasıyla memnun edeceğini belirtelim. Seyretmeye başlayacaklarınızın beğeninizi kazanacak özelliklerle geldiğini de unutmamalısınız. Artan güzel deneyimleri tam anlamıyla yaşama fırsatına sahipken kaçırmamalısınız. Her anlamda özel yayın olanakları sürekli olarak futbol severler ile buluşturuluyor. Bu kalitenin bir parçası olmaya başlayabilirsiniz.

Futbolda Seviye Bu Sefer Milli

Lig karşılaşmaları büyük bir heyecanı beraberinde getirirken, şimdi ekranlara gelen ve yaşanacak olan heyecanın adı milli maçlar oluyor. Eleme gruplarından istediğimiz sonucu elde edebilmek için hızlı bir başlangıç yapmanın büyük avantaj yakalayacağını söyleyebiliriz. Şenol güneş tüm oyuncuları ile bu konu üzerine değerlendirmelerini bulunurken, bu anları naklen takip etmek isteyenleri ise canlı maç izle ayrıcalıkları bekliyor. Yaşanacak olan kora kor maç heyecanını sorunsuz takip edebileceğiniz ekrandasınız. Sizi memnun edecek olan ayrıcalıklara kesintisiz ulaşım hakkına sahip olun. Bu ekranlarda karşılaşmayı izlemek istediğiniz yayın özeliklerine de siz karar vereceksiniz. Yaşanacak heyecan hep özel oluyor.

11 comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir