BB Erzurumspor - Trabzonspor Canli Maç İzle 16 Mart 2019


BB Erzurumspor - Trabzonspor Canli Maç İzle 16 Mart 2019Ev sahibi ekip düşme potasından bir an önce çıkmak istiyor. Bu yıl yükseldikleri süper ligden aynı yıl veda etmek istemedikleri için alınacak olan her puan büyük önem taşıyor. Bu anlarda yaşanacak olan heyecan dolu anları kaçırmamalısınız. BB Erzurumspor - Trabzonspor Canlı Maç İzle 16 Mart mücadelesinde iki takımında kazanmak için çok önemli sebepleri var. Ev sahibi ekip içinde bulunduğu zorlu şartları lehine çevirmek isterken, konuk takım ise Avrupa kuplarına katılabilecek bir seviyede ligi tamamlamak istiyor. Son haftalar yaklaştıkça maçlardaki heyecan da daha yüksek düzeyde yaşanamaya başladı.

“BÜYÜK FUTBOL HEYECANI KARŞINIZDA”

Oldukça önemli olan karşılaşmaları kesintisiz biçimde takip etmeye heyecanını kaçırmamalısınız. BB Erzurumspor - Trabzonspor Canlı Maç İzle 16 Mart mücadelesinde gol yollarında etkili isimlerin göstereceği performans en önemlisi olacak. Öyle ki yapılan hataların değerlendirmesinden gelen goller bir takımı kazanmaya götürecek. Bu benzersiz heyecanı kesintisiz biçimde yaşamak için doğru yerdesiniz.

Maç Tarihi: 16.03.2019

Maç Saati: 16.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir