Ajaccio - Lens Canli Maç İzle 18 Mart 2019


Ajaccio - Lens Canli Maç İzle 18 Mart 2019Her alt ligde üst sıraya çıkabilmek için çaba sürüyor. Fransa 2. Liginde oynanacak olan karşılaşmanın oldukça ilgi çekici ve etkileyici olması bekleniyor. Alınacak olan sonuçların çok önemli olduğu anlarda ilginizi çekecek olan fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Ajaccio – Lens Canlı Maç İzle 18 Mart mücadelesinde yaşanacak olan çekişme beğeni toplayacak. Futbol severlerin kaçırmak istemeyeceği anlara naklen sahip olacaksınız. Hedefledikleri konuma gelmek için durmadan çalışan iki takımın performansını seyredeceksiniz. Sezonun ilk yarısında üstün çekişmeye sahip olan maçın bir rövanşı olacak. Futbolda her şey var. Ancak bu maçta bol gol bekleniyor.

“TOPUN HAKİMİ KAZANMAYA YAKIN OLACAK”

Maç boyunca topa daha fazla sahip olan takımın kazanmaya daha yakın bir görüntü çizeceğinden söz edebiliriz. Karşınızda bulacaklarınızın ilgi çekici bir hal aldığından söz edebiliriz. Ajaccio – Lens Canlı Maç İzle 18 Mart mücadelesi ile start alacak olan heyecanı kaçırmamalısınız. Oldukça değerli bir mücadele olmaya aday.

Maç Tarihi: 18.03.2019

Maç Saati: 22.45

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir