Zenit - Fenerbahçe Canli Maç İzle 21 Şubat 2019


Zenit - Fenerbahçe Canli Maç İzle 21 Şubat 2019Şükrü Saraçoğlu stadyumunda 1-1 tamamlanan karşılaşmanın ardından karşı karşıya gelecek olan iki takımın performansı merak ediliyor. Sahada alınacak olan sonucun son derece büyük önemi olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. İki takımda kazanmak için sahada olacak. Performansları maç sonunda gülen tarafı belli etmek için yeterli olacak. Maçta 0-0 olarak bir eşitliğin doğması durumunda tur gelecek olan taraf temsilcimiz olacak. Zenit – Fenerbahçe Canlı Maç İzle 21 Şubat günü yaşanacak olan karşılaşmanın büyük heyecanı herkesi ekran başına toplayacak. Turu geçmek için bir golün benzersiz bir önemi bulunuyor.

“TÜM GÖZLER BU MAÇA ÇEVRİLDİ”

Nispeten avantajlı bir skorun elde edilmesi ile beraber tüm gözler bu maça çevrildi. Kazanmak isteyen iki takımın nasıl bir oyun ile sahada olacakları merak ediliyor. Seyretmekten keyif alacağınız karşılaşmanın ilgi çekici olacağını unutmayın. Zenit – Fenerbahçe Canlı Maç İzle 21 Şubat günü karşılıklı olarak goller bekleniyor. Ancak tur için az gol gerekli.

Maç Tarihi: 21.02.2019

Maç Saati: 20.55No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir