Tottenham - Borussia Dortmund Canli Maç İzle 13 Şubat 2019


Tottenham - Borussia Dortmund Canli Maç İzle 13 Şubat 2019
Dünya devlerinin maçında oldukça derinlemesine bir heyecan yaşanacak. Çekişmenin tavan yaptığı anların ilginizi çekeceğinden emin olabilirsiniz. Futboldaki heyecan dolu süreç ve kaliteli bir şekilde maç yayınlarını takip etme özelliği ile avantajlı olacağınızı belirtelim. Bir an bile sorunlar ile karşılaşmadan sahip olduğunuz kaliteyi özel biçimde görüntülemiş olacaksınız. Tottenham - Borussia Dortmund Canlı Maç İzle 13 Şubat mücadelesinde heyecanın tavan yapacağı anları sorunlardan uzak biçimde takip etmiş olacaksınız. Kazanmak zorunda olan iki takımın mücadelesi kaça. Bu anlarda heyecan zirve yapacak. Bu anlarda görüntü kalitesinin avantajı ile heyecana ortak olacaksınız.

“MİLYONLARIN YAKINDAN TAKİP ETTİĞİ BİR MAÇ”

En bilinen takımları karşı karşıya getiren maçta heyecan hep yüksek olacak. Yıldız oyuncuların galibiyeti getirmek için göstereceği mücadele büyük önem taşıyor. Tottenham - Borussia Dortmund Canlı Maç İzle 13 Şubat günü sizde bu ayrıcalıkları son ana kadar taşımış olacaksınız. Mutlaka izlemelisiniz.

Maç Tarihi: 13.02.2019

Maç Saati: 23.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.



Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.



Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.



Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir