Medipol Başakşehir - Bursaspor Canli Maç İzle 24 Şubat 2019


Medipol Başakşehir - Bursaspor Canli Maç İzle 24 Şubat 2019Kar yağışı nedeniyle ertelenen maçtan nasıl bir sonucun çıkacağı merakla bekleniyor. Lider Başakşehir mutlak galibiyet parolasıyla sahada olacak. Ancak rakipte bir o kadar iddialı. Küme düşme korkusu ile karşılaşmamak için alınacak olan galibiyetin büyük önemi bulunuyor. Sizlerde bu kaliteye hemen şimdi ortak olabilirsiniz. Medipol Başakşehir - Bursaspor Canlı Maç İzle 24 Şubat mücadelesinde yaşanacak olan kalite beğeni toplayacak. Tutku dolu oyunu yakinen takip etme deneyimi kaçmaz. Son derece değerli olması beklenen anlarda çekişmeyi bir daha kaçırmamalısınız. İki takımında galibiyet arzusu ortaya güzel işlerin çıkmasına neden olacak.

“ŞAMPİYONLUK İÇİN KRİTİK BİR MAÇ ”

Bu yıl liderliği kaptırmak istemeyen Medipol Başakşehir, tüm gücü ile rakibinin karşısında olacak. Alınacak olan galibiyetin büyük önem taşıdığını söylemek güç değil. Tüm gözler Medipol Başakşehir - Bursaspor Canlı Maç İzle 24 Şubat mücadelesindeyken rakiplerden gelecek neticede merak ediliyor. Bu anlara uzak kalmamak ise sizin elinizde. Kolayca her anı takip edin.

Maç Tarihi: 24.02.2019

Maç Saati: 19.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir