Medipol Başakşehir - BB Erzurumspor Canli Maç İzle 09 Şubat 2019


Medipol Başakşehir - BB Erzurumspor Canli Maç İzle 09 Şubat 2019Şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olan Medipol Başakşehir, evinde düşme hattında bulunan Erzurumspor takımını ağırlayacak. Yarışın çok kritik bir maçı olacak. Kazanması halinde en yakın rakibine 11 puanlık bir fark atmış olacak. Bu durum rakiplerinin moralini bozmak için büyük önem taşıyor. Ancak kaybedilecek bir maç olması durumunda ise en yakın rakibi ile arasındaki puan farkı beşe düşebilir. Bu nedenle kritik bir mücadele olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Medipol Başakşehir - BB Erzurumspor Canlı Maç İzle 09 Şubat karşılaşmasını takip edenleri de büyük heyecan bekliyor.

“BEKLENTİLERİNİZİN ÜZERİNDE BİR HEYECAN YAŞANACAK”

Kritik maçta kazanmanın çok önemli olması nedeni ile saha içi mücadele hat safhada olacak. Kazanmak isteyen takımların göstereceği performansa uzak kalmamalısınız. Yararlanacaklarınızın avantajlı olacağını belirtelim. Medipol Başakşehir - BB Erzurumspor Canlı Maç İzle 09 Şubat mücadelesine uzak kalmak istemeyeceksiniz. Buda ilginizi çekecek olan fırsatları beraberinde getiriyor.

Maç Tarihi: 09.02.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir