Bursaspor - Çaykur Rizespor Canli Maç İzle 16 Şubat 2019


Bursaspor - Çaykur Rizespor Canli Maç İzle 16 Şubat 2019Süper ligde son haftaları çıkış yakalayan iki takımı karşı karşıya gelecek. Bu anlarda yaşanacak olan büyük heyecan sizi memnun etmeye yetecek. Her iki takımda kazanmak için büyük çaba sarf edecek. Alınacak olan galibiyet ise lig sıralamasını doğrudan etkileyecek. Sizlerde b büyük heyecanı en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Yararlanacağınız fırsat oldukça yüksek oluyor. Bu ekranlarda çekişmenin arttığını ve son derece kaliteli bir hale geldiğini göreceksiniz. Bursaspor - Çaykur Rizespor Canlı Maç İzle 16 Şubat mücadelesinde yaşanacakların ilginizi çekecek olan özelliklerden oluştuğunu da unutmamalısınız.

“GÜZEL MAÇLARDAN BİRİ OLARAK ÖNE ÇIKIYOR”

Heyecanın oldukça yüksek olmasını beklediğimiz karşılaşmalardan biri olacak. Yararlanacağınız birbirinden güzel fırsatlara yepyeni anlamlar yüklenmeye devam ediyor. Bursaspor - Çaykur Rizespor Canlı Maç İzle 16 Şubat günü karşılılık olarak kazanmak isteyen iki takımın heyecanına ortak olacağız. Sizde büyük heyecanı en önden yaşamak ve sonuna kadar tadını çıkarmak için yerinizi alın.

Maç Tarihi: 16.02.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir