Aytemiz Alanyaspor - Kasimpaşa Canli Maç İzle 23 Şubat 2019


Aytemiz Alanyaspor - Kasimpaşa Canli Maç İzle 23 Şubat 2019Üst sıralar için mücadele den takımların bu hafta oynanacak olan karşılaşmada nasıl bir sonuç elde edecekleri merakla beklenirken, sahaya çıkacak 11 bunda son derece etkili olacak. Çıkış yakalamak isteyen iki takımın birbirine karşı göstereceği performansı yakından takip etme ayrıcalığına sahip ol. İlginizi çekecek olan bu büyük heyecan şimdi sizin için geliyor. Aytemiz Alanyaspor - Kasımpaşa Canlı Maç İzle 23 Şubat günü oynanacak karşılaşmayı bu ekranlarda takip edebilirsiniz. Yararlanacağınız son derece etkili bir çekişme bulunacak. Gününüzü güzelleştirecek olan bir maç ortaya konacak.

“EV SAHİBİ EKİP BİR ADIM ÖNDE”

Mustafa Denizli’nin takımın başına geçtiği günden itibaren Kasımpaşa düşüşünü sürdürmeye devam ediyor. Alanyaspor ise oldukça önemli bir ivme yakaladı. Bu anda elde edilecek çekişmenin ne kadar kıymetli olduğunu hemen görebilirsiniz. Aytemiz Alanyaspor - Kasımpaşa Canlı Maç İzle 23 Şubat karşılaşmasını naklen izleyerek de oyuncuların performansını değerlendirebilirsiniz. Büyük heyecan maç boy sürecek.

Maç Tarihi: 23.02.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir