Altay - İstanbulspor Canli Maç İzle 04 Şubat 2019


Altay - İstanbulspor Canli Maç İzle 04 Şubat 2019Her takım süper lig hayali kurarken, bu süreçte karşılaşacak olan iki takımı da büyük heyecan sarmış durumda. Alınacak olan önemli bir galibiyet arzusu bulunuyor. İki takımda kazanabilmek için elinden geleni yapacak. Altay - İstanbulspor Canlı Maç İzle 04 Şubat büyük heyecan ve çekişme sizi bekliyor. İlginizi çekecek olan hizmet standartları ile tanışacaksınız. Kaliteli bir maç izlemek için yerinizi şimdi alabilirsiniz. Futbolun ayrıcalıklı hali sizi de içine çekecektir. İlk andan itibaren seyirci baskısı ile gol arayacak olan takım Altay olacak. Bu baskıyı kırma ve kendi baskını kurma çabası ise İstanbulspor tarafında olacak.

“BÜYÜK FUTBOL HEYECANI KARŞINIZDA”

Kazanma arzusu ile maç başından itibaren gol arayacak iki takımın mücadelesini kaçırmayın. Futbolun en güzel seçenekleri sizi bekliyor. Altay - İstanbulspor Canlı Maç İzle 04 Şubat günü iki takımı da büyük heyecan bekliyor. Atılacak her golün büyük önemi bulunurken, alınacak puanlarda önem arz ediyor.

Maç Tarihi: 04.02.2019

Maç Saati: 19.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir