Akhisarspor - Medipol Başakşehir Canli Maç İzle 03 Şubat 2019


Akhisarspor - Medipol Başakşehir Canli Maç İzle 03 Şubat 2019
Şampiyonluk yolunda 6 puanlık avantajını korumak isteyen Medipol Başakşehir, sahadan mutlak kazanarak ayrılmak istiyor. Alınacak olan galibiyetin büyük önem taşıdığından söz edebiliriz. Öyle ki transferler ile psikolojik üstünlüğü eline alan Galatasaray ile aradaki farkın kapanmaması için çok kritik bir sınav olacak. Seyirci desteğinden uzak oynanacak olan mücadelede her an önem taşıyor. Keyif dolu anları büyük bir beğeni ile takip edeceksiniz. Akhisarspor - Medipol Başakşehir Canlı Maç İzle 03 Şubat günü ekranlara gelecek olan büyük heyecanı kaçırmak istemeyeceksiniz. Coşku son ana kadar kesintisiz sürecek.

“KAZANMAK ZORUNDA OLAN İKİ TAKIMIN MAÇI”

Böylesine kritik randevularda ortaya hep etkileyici oyunlar çıkıyor. İzleyenlerin büyük beğenisini kazanacak olan fırsatlar ile tanışma imkânı kaçmaz. Akhisarspor - Medipol Başakşehir Canlı Maç İzle 03 Şubat mücadelesi yine her anlamda etkileyici olacak. Çekişmeye yakından ortak olma fırsatı kaçmaz. Karşılıklı gollerin gelmesi beklenen karşılaşmada sonuç büyük önem taşıyacak.

Maç Tarihi: 03.02.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir