Ümraniyespor - Fenerbahçe Beko Canli Maç İzle 17 Ocak 2019


Ümraniyespor - Fenerbahçe Beko Canli Maç İzle 17 Ocak 2019Türkiye kupasında son 16 heyecanı yaşanıyor. Yarı finalde yoluna devam etmek isteyen takımların göstereceği performans merakla bekleniyor. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak olan fırsatları kaçırmamalısınız. Ümraniyespor – Fenerbahçe Beko Canlı Maç İzle 17 Ocak mücadelesinde eşsiz bir deneyim futbol severleri bekliyor. Bu sezon başından itibaren kötü form durumu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe, artık önemli bir çıkış yakalamak istiyor. Bunun için göstereceği performans ise büyük önem taşıyacak. Seyretmeye başlayacaklarınız ile beraber avantajlı tarafta yerinizi almış olacaksınız.

“SAHAYA FENERBAHÇE FAVORİ OLARAK ÇIKACAK”

Giderek büyüyen zorluk derecesi ile maçları kazanmak, daha zorlu bir hal almış durumda. Takımların göstereceği performansı kolayca takip edebileceksiniz. Ümraniyespor – Fenerbahçe Beko Canlı Maç İzle 17 Ocak karşılaşması ile beraber yaşanacak olan heyecan izleyenleri mutlu edecek. Başlama vuruşunun ardından iki takımda gol arayacak olsa da ev sahibi ekibin daha temkinli bir başlangıç yapması bekleniyor. Kolayca izleyebileceksiniz.
Maç Tarihi: 17.01.2019

Maç Saati: 20.30

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir