Tottenham - Chelsea Canli Maç İzle 08 Ocak 2019


Tottenham - Chelsea Canli Maç İzle 08 Ocak 2019İngiltere’de yatı final heyecanı yaşanıyor. Kupada takımların göstermiş olduğu performansı kaçırmak istemeyeceksiniz. Son derece çekişmeli bir mücadele ekranlara gelecek. Kesintisiz şekilde yaşanacak olan heyecana uzak kalmamalısınız. Karşınızda bulacaklarınız ile avantajlı olacaksınız. İki takımda performansının en iyi günlerini yaşıyor. Buda çekişmenin çok daha derinden yaşanacağını gösteriyor. Bu heyecana şimdi dahil olabilirsiniz. Yüksek avantajlar ile yayınları izleme deneyimini kaçırmayın. En güzel avantajlar ile seçimlerinizi yapmaya hazır olun. Beklentilerinizi karşılayacak olan hizmet standartları kaçmaz. Coşkuya en güzel şekilde sahip olacaksınız.

“KİMİN KAZANACAĞI MERAK EDİLİYOR”

Artan heyecana en güzel şekilde ortak olabilirsiniz. İsminden söz ettiren mücadeleler ve çekişmeler için yapmanız gerekenler kolaylaşıyor. Tottenham - Chelsea Canlı Maç İzle 08 Ocak günü sizde bu anları naklen bir şekilde takip edebilirsiniz. Coşkuyla izleyeceklerinizin ilginizi çekeceğinden emin olabilirsiniz. Böylesi güzel deneyimleri kaçırmamalısınız. Giderek artan olanakları kaçırmak istemeyeceksiniz. Bolca güzel hizmet sizleri bekliyor.

Maç Tarihi: 08.01.2019

Maç Saati: 23.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir