Konyaspor - Antalyaspor Canli Maç İzle 27 Ocak 2019


Konyaspor - Antalyaspor Canli Maç İzle 27 Ocak 2019Zorlu süper lig maçlarını büyük bir heyecanla takip etmeye hazır olun. Aradığınız yüksek kaliteye hemen şimdi sahip olacaksınız. Mücadelede bolca heyecan yaşanacak. Takımların göstereceği performansı büyük bir keyifle takip edeceksiniz. Yararlanacaklarınızın beğeninizi çekeceğinden emin olabilirsiniz. Konyaspor - Antalyaspor Canlı Maç İzle 27 Ocak mücadelesini yakından takip etmeye hazır olun. İlginizi çekecek olan fırsatlar ile beraber ayrıcalıklı olacağınızı unutmayın. Son derece büyük ayrıcalıklar ile maç yayınların takip etme fırsatını kaçırmayacaksınız. Çekişmenin bol olacağı anlarda yayınları kesintisiz biçimde takip edeceksiniz. Büyük futbol heyecanını kaçırmayın.

“ÇEKİŞMENİN TAVAN YAPACAĞI MAÇ OLACAK”

Her anlamda çekişmeli yayın olanaklarını takip edeceksiniz. Bir arada bulacağınız benzersiz mücadele gücü sizi bekliyor. Konyaspor - Antalyaspor Canlı Maç İzle 27 Ocak mücadelesinde yaşanacak olan anları naklen takip etme imkânı sizi bekliyor. Yaşanacak olan yüksek heyecanı kaçırmamalısınız. Kazanacak olan takım hedeflerine bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Maç Tarihi: 27.01.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir