Kasimpaşa - Çaykur Rizespor Canli Maç İzle 21 Ocak 2019


Kasimpaşa - Çaykur Rizespor Canli Maç İzle 21 Ocak 2019Sezona iyi bir başlangıç yapmayı başaran Kasımpaşa, aldığı skorlarla ligde liderliğe zorluyor. Özelikle de kadrosundaki başarılı oyuncuların katkısı son derece önemli bir hal almış durumda. Elde edilecek olan sonucun ligde liderlik yarışı için çok önemli olduğunu belirtelim. Kasımpaşa - Çaykur Rizespor Canlı Maç İzle 21 Ocak mücadelesi ile yaşanacak olan büyük heyecanı kaçırmayın. Mükemmel performansları izlemeye hazır olun. Coşkunun tavan yapacağı anları kaçırmak istemeyeceksiniz. Her anı özel imkânlarla dolu olan fırsatlar kaçmaz. İzlemekten keyif alacağınız maç yayınları sizinle oluyor.

“HEYECANI BOL MÜCADELELERDEN BİRİ OLACAK”

Futbol severleri bekleyen özel anları kaçırmayın. İlginizi çekecek olan maçları takip etmekten memnuniyet duyacaksınız. Kasımpaşa - Çaykur Rizespor Canlı Maç İzle 21 Ocak günü tribünlere gelen seyirci katılımının da yüksek olması bekleniyor. Ayrıca kazanmak isteyen ev sahibi, ilk dakikadan itibaren baskılı oyunu tercih edecek. Böylesine özel anları kaçırmamalısınız. Sizi mutlu edecek.

Maç Tarihi: 21.01.2019

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir