Bourges - Lyon Canli Maç İzle 05 Ocak 2019


Bourges - Lyon Canli Maç İzle 05 Ocak 2019Fransa Kupası son derece büyük maç heyecanlarını beraberinde getiriyor. Takımların kupaya olan uzanma hikayesini naklen bir şekilde izleme imkânını kaçırmayın. Karşınızda bulacaklarınızın beğeninizi tam anlamıyla çekeceğinden söz edebiliriz. İlginizi çekecek olan ayrıcalıklarla tanışmak için doğru yerdesiniz. Seyretmeye başlayacaklarınız ile beraber son derece ayrıcalıklı olacaksınız. Hemen sizlerde Bourges – Lyon Canlı Maç İzle 05 Ocak mücadelesini kesintisi bir şekilde takip etmeye başlayabilirsiniz. Konuk ekip Lyon kalitesi ile sahadan galip olarak ayrılmaya çok daha yakın bir kulüp. Gösterecekleri performansı izlemeye gelecek olan binlerce taraftar bulunuyor.

“TUR ŞANSI LYON İÇİN DAHA FAZLA”

Her ne kadar dış sahada bir mücadeleye çıkacak olan Lyon olsa da güçlü ekibi ile sahadan kazanarak ayrılmayı bilecektir. Çekişmenin tavan yapacağı anları sizlerde sorunsuzca takip edebileceksiniz. Bourges – Lyon Canlı Maç İzle 05 Ocak mücadelesinde yaşanacak olan her şeye sadece bir adım uzaktasınız. Bu yüksek heyecanı kaçırmamak için sizde şimdi yerinizi alabilirsiniz.

Maç Tarihi: 05.01.2019

Maç Saati: 22.55

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir