Balıkesirspor - Trabzonspor Canli Maç İzle 23 Ocak 2019


Balıkesirspor - Trabzonspor Canli Maç İzle 23 Ocak 2019Çeyrek final karşılaşmalarına olan ilgi giderek büyüyor. Takımların kazanma arzusu sizin de ilginizi çekmek için yeterli olacak. Sahaya favori olarak çıkacak olan Trabzonspor, elde etmek istediği galibiyetle avantajlı tarafa geçmek istiyor. Balıkesirspor – Trabzonspor Canlı Maç İzle 23 Ocak mücadelesinde seyirci desteğinin de önemi bulunuyor. Son haftalara performansı ile damga vuran Trabzonspor, son hafta Medipol Başakşehir karşısında önemli bir yenilgi aldı. Taraftarına bunu unutturmak ve iyi bir sonuç ile yeniden iyi bir avantaj yakalamak için çaba sarf ediyor olacaklar. Bu anları naklen izleme deneyimi kaçmaz.

“KAZANMANIN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞU MÜCADELE”

Yarı finalde boy gösterebilmek için bu maçtan galip olarak ayrılabilmenin büyük önemi bulunuyor. İlginizi çekecek olan maç heyecanını avantajlı biçimde takip edebilmenizi kaçırmayın. Balıkesirspor – Trabzonspor Canlı Maç İzle 23 Ocak günü etkileyici performanslar izleyeceksiniz. Futbol severlerin beğenisini kazanacak olan anlar sizleri bekliyor. Karşılıklı olarak gollerin olacağı maçtır.

Maç Tarihi: 23.01.2019

Maç Saati: 20.30
No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir