Angers - Bordeaux Canli Maç İzle 15 Ocak 2019


Angers - Bordeaux Canli Maç İzle 15 Ocak 2019Fransa liginde yaşanan heyecan dolu anları kaçırmamalısınız. Beklentilerinizi karşılayacak olan fırsatlar ile avantajlı olan tarafta yerinizi alacaksınız. Mükemmel fırsatlar ile maçları izleme kalitesine uzak kalmayın. Angers - Bordeaux Canlı Maç İzle 15 Ocak mücadelesinde büyük heyecan yaşanacak. İzlemeye başlayacağınız karşılaşmalardan çok mutlu olacaksınız. İki takımda sahadan kazanarak ayrılmak için elinden geleni yapacak. Konuk ekip kazanmaya daha yakın olurken, mücadele gücü artıyor. Birbirinden zorlu geçmesi beklenen anları kaçırmamalısınız. Büyük maç heyecanına uzak kalmayın. İlginizi çekecek olan imkânlar ile kaliteye ortak olacaksınız.

“BORDEAUX SAHAYA FAVORİ ÇIKACAK”

Bazı maçlarda bir takım favoridir. Bu karşılaşmada ise konuk ekip sahaya favori olarak çıkacak. Ellerinden gelen en iyi oyunu sahaya yansıtmak istiyorlar. Bu anlamda atılacak olan adımlar önem taşıyor. Angers - Bordeaux Canlı Maç İzle 15 Ocak mücadelesinde yararlanacaklarınızın sizi memnun edecek. En etkileyici ve özel imkânları karşınızda bulacaksınız. Bu coşkuya şimdi ortak olun.

Maç Tarihi: 15.01.2019

Maç Saati: 21.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir