Anadolu Efes - Khimki Moskova Canli Maç İzle 10 Ocak 2019


Anadolu Efes - Khimki Moskova Canli Maç İzle 10 Ocak 2019Avrupa sahnesinde varlıklarını koruyan temsilcilerimiz için zorluk derecesi yüksek karşılaşmalar geliyor. En büyük avantaj ise iç sahada oynanacak olmasıdır. Temsilcimizin rakip ile kendi evinde oynayacak olması, seyirci desteğini arkasına alacağı anlamına geliyor. Büyük bir tribün desteği ile sahadan kazanarak ayrılacak olan takım Anadolu Efes olmaya daha yakın. Grup aşamasında zorlu rakibini elemek için favori konumunda. Anadolu Efes - Khimki Moskova Canlı Maç İzle 10 Ocak mücadelesini yakından takip etmek isteyenleri bekleyen coşku avantajlı oluyor. Bu anları yakından takip edebilirsiniz.

“TEMSİLCİMİZ FAVORİ OLDUĞU MAÇI KAZANMAK İSTİYOR”

Alınacak olan puanların çok önemli olduğu anlarda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İki takımda galip gelebilmek için büyük mücadele sarf ediyor. Anadolu Efes - Khimki Moskova Canlı Maç İzle 10 Ocak günü yaşanacak çekişmeye uzak kalmamalısınız. Artan heyecan ve fırsatlar sizin de beklentilerinizi karşılamak adına değerli ve yeterli olacak.

Maç Tarihi: 10.01.2019

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir