Trabzonspor - Konyaspor Canli Maç İzle 08 Aralik 2018


Trabzonspor - Konyaspor Canli Maç İzle 08 Aralik 2018Günün en önemli karşılaşmalarından biri sizleri bekliyor. Futbol severlere odlukça yoğun heyecan yaşatacak olan anları kaçırmamalısınız. İlk dakikadan itibaren kazanmak için ortaya koyulan yüksek tempoyu seyredeceksiniz. Karşınızda bulacaklarınız ile büyük avantajlar sahip olacağınızı söyleyebiliniz. Trabzonspor - Konyaspor Canlı Maç İzle 08 Aralık mücadelesi izleyenleri memnun edecek. Bolca gol pozisyonunun ortaya çıkması bekleniyor. Takımlarda yaşanacak olan heyecan dol anları kaçırmayın. Karşınızda bulacaklarınız ile beraber avantajlı olan tarafta yerinizi alacaksınız. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak olan mücadele kaçmaz. Sahadan kazanarak ayrılmak isteyen takımlar, hücum futbolunu benimseyen yapıları ile de öne çıkıyor.

“TRABZONSPOR EVİNDE AVANTAJLI KONUMDA”

Ev sahibi olarak Trabzonspor her ne kadar kazanmaya bir adım daha yakın olsa da çok çekişmeli bir heyecan yaşanacak. İki takımda kazamaya çok yakın. Alınacak olan sonucun çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Trabzonspor - Konyaspor Canlı Maç İzle 08 Aralık günü çekişmeye ortak olacaksınız.

Maç Tarihi: 08.12.2018

Maç Saati: 16.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir