Konyaspor - Kasimpaşa Canli Maç İzle 15 Aralik 2018


Konyaspor - Kasimpaşa Canli Maç İzle 15 Aralik 2018 Süper ligin üst sıralarını ilgilendiren maçtan nasıl bir sonuç alınacağı merak ediliyor. İki takımda elinden gelen en iyi oyunu ortaya koymak istiyor. Buradan alınacak olan bir galibiyetin çok büyük anlamlar barındırdığını söyleyebiliriz. İlginizi çekecek bir süreç olacak. Yaşanacak olan heyecanı naklen bir şekilde takip etmeye hazır olun. Beklentilerinizi karşılayacak fırsatlar için en doğru adrestesiniz. Şimdi maç izleme deneyimini yakından takip etmeye başlayın. Konyaspor – Kasımpaşa Canlı Maç İzle 15 Aralık mücadelesi ile tavan yapacak heyecan kaçmaz. Ligde hedeflerini tutturmak isteyen takımların performansını yakından takip etmek için sabırsızlanacaksınız.

“İKİ GÜÇLÜ TAKIM KARŞILAŞIYOR”

Zorluk seviyesinin çok yüksek olacağı maçlardan biri ekranlara geliyor. Bu anları sorunuz bir şekilde izleme deneyimini kaçırmayın. Konyaspor – Kasımpaşa Canlı Maç İzle 15 Aralık günü yaşanacak olan çekişmeye uzak kalmamalısınız. Mükemmel bir maç heyecanı yaşanacak. Sizlerde bu anları yakından takip edebilirsiniz. İlginizi çekecek olan maç heyecanı bulunuyor.

Maç Tarihi: 15.12.2018

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir