Fenerbahçe - CSKA Moskova Canli Maç İzle 18 Aralik 2018


Fenerbahçe - CSKA Moskova Canli Maç İzle 18 Aralik 2018THY Euroleague karşılaşmaları büyük bir çekişmeye sahne olmaya devam ediyor. Yaşanacak olan yüksek heyecanı bir arada bulacaksınız. Temsilcimiz için çok zorlu ve önemli bir mücadele olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Dünya yıldızlarının parkeye çıkacağı bu anları yakından takip etmelisiniz. Sevdikleriniz ile beraber bu ekranlardan mücadeleye tanık olabilirsiniz. Fenerbahçe - CSKA Moskova Canlı Maç İzle 18 Aralık karşılaşmasında seyircilerin tribünleri doldurması bekleniyor. Buda mücadelenin coşkusunu artıracak konulardan biri oluyor. İzlerken nefeslerin tutulacağı anları beğeni ile takip edeceksiniz. Şimdi bir araya getirilen bu fırsatları kaçırmayın.

“COŞKU ŞİMDİ TAVAN YAPACAK”

Henüz ilk grup maçları olsa alınacak olan her puanı büyük önemi bulunuyor. Bu nedenle kazanarak ayrılmanın önemi yüksek. İzleyenleri bekleyen ayrıcalıklı fırsatları kaçırmamalısınız. Fenerbahçe - CSKA Moskova Canlı Maç İzle 18 Aralık mücadelesinden alınacak olan sonuç temsilcimiz lehine olacaktır. Daha iyi bir şekilde hazırlanmış olması ile galibiyete aday durumdalar.

Maç Tarihi: 18.12.2018

Maç Saati: 20.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir