Dallas Mavericks - OKC Thunder Canli Maç İzle 31 Aralik 2018


Dallas Mavericks - OKC Thunder Canli Maç İzle 31 Aralik 2018Basketbolun en güzel hali ile sizde tanışın. Basketbol severlerin ilgisini çeken karşılaşmaları büyük bir keyifle takip edeceksiniz. Dallas Mavericks - OKC Thunder Canlı Maç İzle 31 Aralık mücadelesinde yaşanacak olan heyecanı çok beğeneceksiniz. Eşsiz kalitedeki yayınları kesintisiz bir şekilde izleme fırsatını kaçırmayın. Yıldız oyuncuların forma şansı bulacağı anları büyük beğeni ile takip edebilirsiniz. İki takımda ligde hedeflediği seviyeye gelebilmek için kazanmak istiyor. Bunun için ise çok çalışmaları gerekiyor. Karşılaşma büyük heyecan yaşatacak. Sizde bu anları kesintisiz izleme fırsatına sahipsiniz.

“BÜYÜK HEYECAN BASKETBOL SEVERLERİ BEKLİYOR”

Artarak süre gelen heyecana yakından ortak olabilirsiniz. Benzersiz deneyimler sizi bekliyor. Bir arada bulacaklarınız ile beraber avantajlı hale geleceksiniz. Adından söz ettiren deneyimleri yaşayacaksınız. Heyecanı bol bir müsabaka olacak. Dallas Mavericks - OKC Thunder Canlı Maç İzle 31 Aralık mücadelesinde yaşanacak olan heyecanı naklen bir şekilde seyredebilirsiniz.

Maç Tarihi: 31.12.2018

Maç Saati: 02.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir