Daima En Özel Yayin Firsatlari Taraftarium24’te


Daima En Özel Yayin Firsatlari Taraftarium24’teNe zaman isterseniz sorunsuz bir şekilde maç yayınlarını takip edebileceğinizi biliyor muydunuz? Geçmişte olduğu gibi yüksek ücretler ödeyerek, maçları seyretmek zorunda değilsiniz. Artık sizin için harika fırsatlar sunuluyor. En güzel yayın özelliklerine sahip olacaksınız. Bir arada bulacaklarınız sayesinde avantajlı olduğunuzu unutmayın. Yaşatacağınız heyecan dolu mücadele fırsatları bulunuyor. Kalitesi ile adından söz ettirecek olan yayın olanaklarını kaçırmayın. Karşınızda bulacaklarınızın sizi ne denli memnun edeceğini söyleyebiliriz. Taraftarium24 izle fırsatlarını keşfetmeye başladığınız andan itibaren çok memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Kalitesi ile adından söz ettiren yayın koşullarını kaçırmak istemeyeceksiniz. Süper hizmet standartları ile tanışacaksınız.

Donmadan Maçları Seyretmeye Başlayacaksınız


İnternette bulduğunuz tüm yayınların en iyisi sizi bekliyor. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadan ayrıcalıklı olacağınız birçok imkândan yararlanacaksınız. Artarak devam eden fırsatları bir arada bulacağınızı unutmayın. Şimdi sizi bekleyen heyecan dolu olanaklar bulunuyor. Hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Canlı maç seyret kalitesi ile tanıştığınız andan itibaren çok memnun kalacağınız hizmet standartları yaşanacak. Kesintisiz şekilde sunulan kalite için yerinizi alın. Çok beğeneceğiniz hizmet kalitesini kaçırmamalısınız. Seyretmeye başlayacaklarınızın tümünde en net hizmetleri bulacaksınız. Taraftarium24 seyret deneyimlerini yaşamak için geç kalmayın. Şimdi yararlanacaklarınız sayesinde çok memnun kalacaksınız. Geliştirilen ve ayrıcalıklı hale getirilen hizmet standartlarını kaçırmamalısınız. Şimdi en güzel deneyimleri yaşamaya başlayacak ve bunun karşılığında avantajlı olacaksınız. Sevdikleriniz ile beraber bu güzel imkânları değerlendirebilirsiniz.

Takımların Performansı Şimdi Sizleri Bekliyor


Ne zaman bir karşılaşma ekrana gelse hemen sorunsuz bir şekilde izleyebilmenin tadını çıkaracaksınız. Harika deneyimler ve ayrıcalıklı fırsatlar için sizlerde hemen katılmalısınız. Takımınızın sahaya çıktığı hiçbir anı kaçırmamış olacaksınız. Hem de izledikleriniz için hiçbir zaman ücret ödemeyeceksiniz. Buna karşılık olarak sahip olacaklarınızın ne denli özel ve avantajlı oluğunu söyleyebiliriz. Yaşanacak birbirinden güzel fırsatlar bulunuyor. İzlerken sadece süper lig maçları ile de sınırı kalmayacaksınız. Üst düzey yayın olanaklarının sürekli olarak daha iyi hale getirildiğini unutmamalısınız. Büyüyen ayrıcalıklar sayesinde birçok üstünlükten yararlanacaksınız. Mükemmel heyecana şimdi ortak olabilirsiniz. Ne zaman isterseniz bu hizmet standartlarına ortak olabilirsiniz. Büyük heyecan şimdi sizleri bekliyor.

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir