CSKA Moskova - Anadolu Efes Canli Maç İzle 20 Aralik 2018


CSKA Moskova - Anadolu Efes Canli Maç İzle 20 Aralik 2018Temsilcimiz Anadolu Efes THY Euroleague gruplarında sahne oluyor. Parkede yıldızlaşmak için tüm hazırlıklar tamamlandı. Atılacak olan adımların büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. İlginizi çekecek olan büyük heyecan için yerinizi alın. Avantajlı fırsatlar şimdi bir araya getiriliyor. CSKA Moskova - Anadolu Efes Canlı Maç İzle 20 Aralık karşılaşmasında büyük heyecan yaşanacak. Takımların kazanmak için ortaya koyacakları mücadelenin etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Yıldızlar savaşından nasıl bir sonuç çıkacağı merak ediliyor. Sergileyecekleri oyunun nasıl bir anlam taşıdığı herkes tarafından en iyi şekilde biliniyor.

“ZORLUK DERECESİ ÇOK BİR MAÇ”

İki takımı da zorlayacak olan karşılaşma öncesi hazırlıklar tamamlanmış durumda. Son ana kadar tempo düşmek bilmeyecek. Ateşli bir taraftar grubu önünde galibiyet arıyoruz. Atılacak olan her gol büyük önem taşıyor. CSKA Moskova - Anadolu Efes Canlı Maç İzle 20 Aralık karşılaşmasında yaşanacakları kaçırmak istemeyeceksiniz. Coşkunun en tavan yaptığı anlar kaçmaz.

Maç Tarihi: 20.12.2018

Maç Saati: 20.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir