Bursaspor - BB Erzurumspor Canli Maç İzle 02 Aralik 2018


Bursaspor - BB Erzurumspor Canli Maç İzle 02 Aralik 2018Kazanan oyununu sürdürmek isteyen Bursaspor, evinde sahaya çıkıyor. Seyirci desteğini de arkasına alarak, sahadan kazanarak ayrılmak istiyorlar. Ayrıca rakiplerinin bu sezon ciddi bir varlık gösterememesi işlerini kolaylaştıracak bir durum olacak. Ancak Erzurumspor cephesi ise bir çıkış yakalamak istiyor. Ligin dibine demirlemiş durumlarından kurtulmak istiyorlar. Bu nedenle alınacak olan her puanın çok önemi var. Bursaspor - BB Erzurumspor Canlı Maç İzle 02 Aralık karşılaşmasını çok istiyorlar. Alınacak her sonucun büyük önemi bulunuyor. Bu anları sizlerde naklen bir şekilde takip edebilmek için yerinizi alın. Beklentilerinizi karşılayacak bir heyecan olacak.

“BURSASPOR EVİNDE KAZANMAYA YAKIN”

Çekişmeli ve heyecan verici oyunların oynandığı anları kaçırmamalısınız. Mükemmel kalite ve fırsatları hiçbir zaman kaçırmamalısınız. İlginizi çekecek olan bir mücadele olacak. Bursaspor - BB Erzurumspor Canlı Maç İzle 02 Aralık günü tribünlerden maçı izleyecek binlerce futbol sever bulunuyor. Bir o kadar kişinin de ekran başında yerini alması bekleniyor.

Maç Tarihi: 02.12.2018

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir