Barcelona - Tottenham Canli Maç İzle 11 Aralik 2018


Barcelona - Tottenham Canli Maç İzle 11 Aralik 2018Kıran kırana bir heyecan futbol severleri bekliyor. Birbirinden çekişmeli maçlara yenisi ekleniyor. Şimdi karşınızda bulacağınız yüksek heyecana sahip mücadele için geç kalmayın. Barcelona - Tottenham Canlı Maç İzle 11 Aralık günü yaşanacak olan çekişmeyi kaçırmak istemeyeceksiniz. İki takımda kazanmak istiyor. Ev sahibi ekip Barcelona ise sahaya daha rahat çıkacak. Öyle ki lider olarak gruptan çıkmayı garantilediler. Yine de seyircilerine galibiyet yaşatmak istiyorlar. Konuk takım için ise bu karşılaşma çok büyük heyecan yaşatacak. İkinci tura kalabilmek için karşılaşmadan mutlak galibiyetle ayrılmaları gerekiyor.

“GRUPTA BÜYÜK ÇEKİŞME YAŞANIYOR”

Lider belli olurken, halen 2. Takımın kim olacağı belirsizini koruyor. Tottenham kazanarak, ikinci sırayı garantilemek istiyor. Ancak bu zorlu dış saha maçında işleri bir hayli zor olacak. Rakipleri ise bu durumdan yararlanmak istiyor. Barcelona - Tottenham Canlı Maç İzle 11 Aralık ile gelecek heyecanı kaçırmamalısınız. Tüm beklentileriniz maç boyunca karşılanacak.

Maç Tarihi: 11.12.2018

Maç Saati: 23.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir