Banvit - Afyon Belediye Canli Maç İzle 05 Aralik 2018


Banvit - Afyon Belediye Canli Maç İzle 05 Aralik 2018Basketbol süper ligi başlaması ile beraber büyük heyecan yaşanan maçlar oynanmaya başladı. Birbirinden çekişmeli karşılaşmaları naklen bir şekilde takip etmeye başlayacaksınız. Kaliteli maçlardan biri ekranlara gelecek. Yararlanacaklarınızın son derece avantajlı olduğunu unutmayın. Banvit - Afyon Belediye Canlı Maç İzle 05 Aralık mücadelesini çok beğeneceksiniz iki takımda kazanma arzusu ile sahada olacak. Yüksek heyecana sahne olacak mücadelenin her anı keyif dolu geçiyor. Beklentilerinizi karşılayacak olan bu fırsatları kaçırmamalısınız. Coşkunun tavan yapacağı anları bu ekranlardan takip edebilirsiniz. Üst düzey maç heyecanı için hemen yerinizi alabilirsiniz.

“ADINDAN SÖZ ETTİREN MAÇ OLACAK”

Kalitesi ile güne damga vuracak olan karşılaşma sizleri bekliyor. Basketbol severlerin ilk dakikadan itibaren büyük bir keyifle takip edecekleri yüksek heyecanı kaçırmak istemeyeceksiniz. Banvit - Afyon Belediye Canlı Maç İzle 05 Aralık mücadelesi şimdi karşınızda. İki takımda sahaya hazır çıkacak. Sakat ve cezalı oyuncuların olmaması da avantaj sağlayacak.

Maç Tarihi: 05.12.2018

Maç Saati: 20.15

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir