Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir Canli Maç İzle 22 Aralik 2018


Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir Canli Maç İzle 22 Aralik 2018Şampiyonluk yolunda çok büyük avantaj yakalayan Medipol Başakşehir, bu başarısını sürdürmek istiyor. Kazanabilmek için çok önemli bir çekişme yaşanacak. Üst sıraları hedefleyen Aytemiz Alanyaspor içinde çok önemli bir karşılaşma olacak. Özellikle de seyirci avantajının da arkalarına alarak, en iyi oyunlarını sergilemek istiyorlar. Ancak rakip oldukça dişli. Başından sonuna kadar önemli anlar yaşanacak. Bu anları yakından takip etmek için yerinizi almalısınız. Beklentilerinizi karşılayacak fırsatları kaçırmamalısınız. Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir Canlı Maç İzle 22 Aralık mücadelesindeki çekişme büyük ilgi görüyor.

“COŞKU SON DERECE YÜKSEK OLACAK”

İki güçlü takımın heyecan dolu oyununu naklen bir şekilde izleme fırsatını kaçırmayacaksınız. Adından söz ettiren imkânları yakından takip etmeye heyecanı kaçmaz. Bir arada bulacaklarınızın sizi çok memnun edeceğini unutmamalısınız. Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir Canlı Maç İzle 22 Aralık maçında coşku tavan yapacak. Kesintisiz bir şekilde bu anları takip edebilirsiniz.

Maç Tarihi: 22.12.2018

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir