Arsenal - Tottenham Canli Maç İzle 19 Aralik 2018


Arsenal - Tottenham Canli Maç İzle 19 Aralik 2018İngiltere lig kupasında çeyrek final heyecanını kaçırmak istemeyeceksiniz. Takımların coşku ile yaşatacağı bu büyük heyecan için doğru yerdesiniz. İlginizi çekecek olan fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Coşkunun tavan yapacağı anlar sizi bekliyor. Heyecan dolu bir mücadeleye hazır olun. Arsenal - Tottenham Canlı Maç İzle 19 Aralık karşılaşması milyonlarca taraftar tarafından merak ediliyor. Yıldız oyuncuların sahnede olduğu karşılaşmalar kaçmaz. İlginizi çekecek olan büyük heyecanı bir arada bulacaksınız. Kazanan takımı önemli bir üstünlük bekliyor. Rövanş öncesi mutlaka kazanmak istiyorlar.

“YILDIZLARIN ÇEKİŞMESİ ETKİLEYİCİ OLACAK”

Kazanan takım ilk maç için önemli avantaj yakalama şansına sahip. Arsenal - Tottenham Canlı Maç İzle 19 Aralık mücadelesinde çok önemli dakikalar yaşanacak. İlk andan itibaren tempolu bir oyun olması bekleniyor. Seyredeceğini karşılaşmada karşılıklı olarak gollerin gelmesi de kimseyi şaşırtmayacaktır. Alınacak olan galibiyetin herkes adına büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Bu heyecana naklen bir şekilde ortak olabilirsiniz.

Maç Tarihi: 19.12.2018

Maç Saati: 22.45

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir