Akhisarspor - Konyaspor Canli Maç İzle 24 Aralik 2018


Akhisarspor - Konyaspor Canli Maç İzle 24 Aralik 2018Ligde her maç çok büyük heyecanı beraberinde getiriyor. Her takım kazanmak için sahaya çıkıyor. Aynı zamanda yakın olan performans durumlarının da çekişmeyi beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz. Kazanmanın oldukça zorlu hale geldiğini söyleyebiliriz. Akhisarspor - Konyaspor Canlı Maç İzle 24 Aralık karşılaşmasında da benzer bir durum söz konusu olacak. Performansı ile büyük ilgi gören ve ligin üst sıralarındaki hayalini gerçekleştirmek için kazanmak zorunda olan iki takımın mücadelesi izlenecek. Seyirci avantajı ile Akhisarspor takımının kazanması kolaylaşacak mı? Konyaspor bu durumun üzerinden gelmek için baskılı bir oyun ile başlamayı tercih edecek.

“PUANLAR BİRBİRİNE ÇOK YAKIN”

Takım perforajlarının birbirine yakın olması nedeni ile çekişme artıyor. Aynı zamanda güçlerin orantılı olduğu gözleniyor. Akhisarspor - Konyaspor Canlı Maç İzle 24 Aralık karşılaşmasında alınacak olan 3 puanın pek çok şey değiştiği göreceksiniz. Futbol severlerin ilgisini çeken heyecanı kaçırmamalısınız. Bu büyük fırsat kaçmaz.

Maç Tarihi: 24.12.2018

Maç Saati: 20.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir