Zalgiris Kaunas - Barcelona Lassa Canli Maç İzle 16 Kasim 2018


Zalgiris Kaunas - Barcelona Lassa Canli Maç İzle 16 Kasim 2018Basketbol en etkileyici maçları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yaşanacak olan özel ve etkili mücadeleleri naklen bir şekilde izlemeye hazır olun. Beklentilerinizi karşılayacak olan son derece önemli maçları seyretmek için en doğru adrestesiniz. Ayrıcalıklarla dol imkânları kaçırmayın. Her anı özel geçecek olan maç yayınlarını sorunsuz şekilde izleyebilmek için yerinizi almalısınız. Seyretmek istediğiniz maça ulaşmanın böylesine kolay olduğu anlarda bu zorlu maçı kaçırmamalısınız. Zalgiris Kaunas - Barcelona Lassa Canlı Maç İzle 16 Kasım günü yaşanacak olan çekişmenin en iyi hali ile tanışın.

“BARCELONA YİNE KAZANMAK İSTİYOR”

Kalitesi ile adından söz ettiren iki takımın mücadelesini naklen bir şekilde izlemeye hazır olun. İki takımda yıldız oyuncuları ile beraber sahadan kazanarak ayrılmanın planlarını yapıyor. Bu anlamda her dakika yüksek heyecana sahne olacak. Zalgiris Kaunas - Barcelona Lassa Canlı Maç İzle 16 Kasım günü yaşanacak olan çekişmeye ortak olacaksınız.

Maç Tarihi: 16.11.2018

Maç Saati: 21.00
No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir