Sarpsborg 08 - Beşiktaş Canli Maç İzle 29 Kasim 2018


Sarpsborg 08 - Beşiktaş Canli Maç İzle 29 Kasim 2018
UEFA Avrupa liginde çekişmeli pek çok mücadeleden biri daha ekranlara geliyor. Bu anları naklen bir şekilde izlemeye hazır olun. Oldukça çekişmeli geçmesini beklediğimiz mücadelelerden biri olacak. Temsilcimiz dış sahadan bir galibiyetle dönebilmek istiyor. İkinci tura çıkabilmek için oldukça önemli bir mücadele olacak. 90 dakika boyunca oynanacak oyun çok önemli olurken, hatasız oyunun da önemli olduğunu söylemeliyiz. Maç boyunca üstünlük sağlayabilmek ve kazanarak geri dönebilmek içinde girilen pozisyonların değerlendirilmesi önemli olacak. Sarpsborg 08 – Beşiktaş Canlı Maç İzle 29 Kasım günü sizlerde bu anları naklen bir şekilde takip edebilirsiniz.

“BÜYÜK HEYECAN PARMAKLARINIZIN UCUNDA YER ALIYOR”

Gerilimin ve heyecanın giderek yükseldiği haftalarda bu maçın kıymeti de çok büyük olacak. Futbol severleri bekleyen heyecan böylesine yükselişken, tadını çıkarmalısınız. Sarpsborg 08 – Beşiktaş Canlı Maç İzle 29 Kasım günü yaşanacak olan etkileyici anları yakından takip etmelisiniz. Mutluluğunuzu sağlayacak olan ayrıcalıkları kaçırmayın.

Maç Tarihi: 29.11.2018

Maç Saati: 23.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir