PSV - Barcelona Canli Maç İzle 28 Kasim 2018


PSV - Barcelona Canli Maç İzle 28 Kasim 2018Günün en değerli ve merakla beklenen karşılaşmalarından biri olacak. İki takımda sahadan kazanarak ayrılmak istiyor. Bunun için en iyi oyunlarını oynamak zorundalar. Sahaya çıktıkları andan itibaren kazanabilmek için ellerinden geleni yapacaklar. PSV – Barcelona Canlı Maç İzle 28 Kasım mücadelesi milyonlarca futbol sever tarafından takip edilecek. Dünyaca üçlü yıldızların sahaya çıkacağı anları naklen bir şekilde takip edebilmek için yerinizi almalısınız. Bu ekranlarda donmadan mücadeleyi seyredebilirsiniz. İkinci tura çıkma mücadelesini kaçırmamalısınız. Coşku dol anları bir arada bulacaksınız. Konuk ekip üstün oyunu ile yine galip gelme planları yapıyor.

“MÜKEMMEL AYRICALIKLARI KAÇIRMAMALISINIZ”

İki güçlü takımın sahada neler yapabileceğini büyük bir keyifle takip etmeye hazır olun. Coşkusu oldukça yüksek olacak anları naklen bir şekilde takip etmeye hazır olun. Futbol severlerin ilgisini çekecek bir mücadele olacaktır. PSV – Barcelona Canlı Maç İzle 28 Kasım günü yaşanacak olan çekişme sizleri bekliyor. Büyük heyecan için sizlerde doğru yerdesiniz.

Maç Tarihi: 28.11.2018

Maç Saati: 23.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir